KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413022

nr 1441 3022

Ove Lennart Svedin. Signerad, sjömotiv. Olja på duk, 4x64cm, yttermått inklusive ram: 61x81cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:04:30

27/12 19:13:33 1      Vinnande bud